GENERATIE 1 (PROBAND)

Mark Patrick (Mark) van Otterlo

GENERATIE 6 (OUDOUDERS)

mark06.01 Hendrik Scheerman / Klaasje Knaap

GENERATIE 7 (OUDGROOTOUDERS)

mark07.01 Pieter Rijke / Gerritje (Reijertje) Gerritsen

mark07.02 Johan Diderich Wehlage / Anna Maria Lange

mark07.03 Klaas Stamme / Catharina Pullers

mark07.04 Johannes Theunissen / Anna Lieffers

mark07.05 Johannes Wilhelm Snijders / Maria de Groot

mark07.08 Gerrit (Geurt) Gerritz / Johanna Buijink

mark07.06 Arie van Dodewaard / Mertje Muiden

mark07.07 Everhart Hermsen / Antonetta Peters

Generatie 8 (Oudovergrootouders)

mark08.01 Hendrik Riks /  Hendrika Janssen

mark08.02 Teunis Hendriks Peppelenbosch / Christina Elisabeth van Vheelen

mark08.03 Garret Jan Wigman / Hendersken Platenburg

mark08.04 Gerrit Jan Jansen (Jansen Schurinck) / Johanna (Janna) Terink (Egberts Teerinck)

mark08.06 Raijer Bruinsen / Maria van Kempen

mark08.07 Hendrik Kuiper / Fenneken Baarschers

mark08.08 Hendrik Huisman / Aaltje Gerrits

mark08.10 Gert Arissen / Elisabeth (Lijsbet) Hendriks

mark08.11 Johannes Maijers (Meijers) / Johanna Willemsen

mark08.12 Johan Christiaan Lange / Anna Maria (ook Maria Kleine Klaneker) Herecker

mark08.13 Nicolaas Lieffers / Joanna Gantevort

mark08.14 Derk Kersten / Hendrina Otten

mark08.15 Jan Hendriks / Dora Koenen

mark08.16 Pieter Pieterszn Langedijk / Kniertje Arens Binkert

mark08.17 Frederik Reeks / Nn Nn

mark08.18 Jacob van Veen / Dirkje van Beijnum

mark08.19 Hendrik van den Horst / Sibilla van Gelder

mark08.20 Jan Claasse van Setten / Jantje Jordens

mark08.21 Hendrik van Leijen / Catharina Vorseling

Generatie 9 (Oudbetovergrootouders)

mark09.01 Jurrien (Jurgen Jurgens) Jansen / Johanna Hendriks Lucas(sen)

mark09.02 Jan Hendriksen Heuterman (Henterman) / Harmina Willemsz Jansen

mark09.03 Hendrik (Henderijk) Schaep / Christina (Stijntjen) Hissinks

mark09.06 Willen van Mameren / Maria van Driel

mark09.07 Teunis Roelofs van Mourik / Margaretha (Grietje) Maseijck

mark09.08 Evert Zwiers / Jennechien Wilms

mark09.09 Klaas Kotten / Hendrikje Hendriks Derks

mark09.10 Gerrit Asses Kuiper / Geertje Lucassen

mark09.11 Jan Kelder / Hendrikjen Geugies

mark09.12 Gerrit Jacobsen / Hendrikje Ottes

mark09.13 Hendrik Rijken / Nn Nn

mark09.14 Jannes Jansen / Elske Jansen Willemsen

mark09.15 Jacobus Takke / Willemina Bosboom Hermsen

mark09.16 Gerardus (Gerrit) van der Horst / Elisabeth Hendriksen

mark09.17 Gerrit Diemeer / Nn Nn

mark09.18 Jan de Wit / Grietje Gerrits Jongh

mark09.19 Gerrit Willemsz Kuijs / Nicola Jacobs (Claesie) Castricum

mark09.20 Wouter (Marten) van Meurs / Christine van Muers

mark09.21 Aart Peters / Catrijn Dirksen

Generatie 10 (Stamouders)

mark10.01 Klaes Berentsen / Nn Nn

mark10.02 Gerrit Petersen / Aaltje Willemsz

mark10.03 Gover Goossen / Mechteltje Jacobs

mark10.04 Evert Wullink / Nn Nn

mark10.15 Antonij Valk / Anneke Jansze van Wel

mark10.06 Gerrit Ekkers / Nieske Jacobs

mark10.07 Goossen Peterse van Driel / Neeltje Claassen van Driel

mark10.08 Joseph Tibo / Pieternel Mullickuijsen

mark10.09 Jasper Maartens Kool / Aaltje Meertens de Jong

mark10.16 Michiel van Oorschot / Hendrika van der Vegt

mark10.10 Frederik Jans Schierholt / Hermine Mensing

mark10.11 Peter ten Have / Maria Hannes

mark10.12 Evert Jacobs / Gerritje Everts

mark10.17 Gerrit Mateman / Aaltje Nn

mark10.13 Gerrit Freecken / Duifje Nn

mark10.14 Jan Teunissen van Gelder / Gertrudis Thomassen Jansen

Generatie 11 (Stamgrootouders)

mark11.01 Jan Gerritsz / Grietje Jansdr

mark11.04 Garrit Wagenvoort / Nn Nn

mark11.05 Jan op ’t Haer / Nn Nn

mark11.06 Garrit (Lamberts) Ruitercamp op den Pekkelriet / Mechtelt Wolters

mark11.07 Jurrien Roelofsen Vunderink / Trijntje Derksen Hilverink

mark11.08 Laurentius Akkermans / Nn Nn

mark11.09 Willem Reijnen van den Anker / Judith Meeuwsen Kivit

mark11.10 Jan Crielaard / Nn Nn

mark11.12 Evert Henrix / Meijntje Hendriksen

mark11.14 Geerlich Corelisse Brinckhuis / Hendrickje Arentsz

mark11.15 Aert Rozeboom / Nn Nn

mark11.16 Thomas Jansen / Enneken de Kemp

mark11.17 Jan Heij Verwoert / Gerrichien Jans van Brenck

mark11.18 Adriaan van Heumen (Helmen) / Nn Nn

Generatie 12 (Stamovergrootouders)

mark12.07 Joost op ’t Havelink / Nn Nn

mark12.08 Jasper Smits / Helena de Huier

mark12.01 Egon Verwer / Barbara Gerritsdr Saers Verbruggen

mark12.02 Hendrik de Fijter / Nn Nn

mark12.03 Jan Dircksen Rink / Janneken Claes Crom

mark12.04 Hendrik Tonissen / Rixken Rutgers

mark12.05 Jan Arisz / Nn Nn

mark12.06 Marten Willems / Jantje Ariens

GENERATIE 13 (STAMBETOVERGROOTOUDERS)

mark13.06 Roelof Korterinck / Essele van Haerlle

mark13.01 Jan Loijen van Vuuren / Nn Nn

mark13.03 Claes Petersz Crom / Nn Nn

mark13.05 Christoffel “Tiel” van Sterrenberg / Grichten Geurts

mark13.04 Goossen Willems van Schaaij / Mericken Jans

mark13.07 Aelbert Stavast / Nn Nn

GENERATIE 14 (STAMOUDOUDERS)

mark14.01 Jan Aartsz Oomen / Beelken Nn

mark14.02 Dirk Lambertsz van der Elst / Oetge van Malsen

mark14.03 Adriaan van Andel / Nn Nn

mark14.04 Jan Aldens / Nn Nn

mark14.05 Roelof Willems de Vos / Jannigje Dircksdr Nn

mark14.06 Gerrit Hendriksz Scheer / Willemcken Willemsdr Nn

mark14.07 Jacob IJpelaan / Nn Nn

mark14.08 Louris Pietersz / Nn Nn

GENERATIE 15 (STAMOUDGROOTOUDERS)

mark15.01 Marcellis van Malsen / Elisabeth van de Elst

GENERATIE 16 (STAMOUDOVERGROOTOUDERS)

mark16.01 Rutger van Weelden / Nn Nn

GENERATIE 17 (STAMBEDOVERGROOTOUDERS)

mark17.01 Henrick. Keymink / Maria Nn

mark17.02 Gerrit ten Velde / Nn Nn

GENERATIE 18 (EDELOUDERS)

mark18.01 Hendrick Beeckman / Nn Nn

GENERATIE 19 (EDELGROOTOUDERS)

mark19.01 Henrick Staerinck / Nn Nn

GENERATIE 20 (EDELOVERGROOTOUDERS)

mark20.01 Johan de Beyer / Maria van Lathem

mark20.02 Johan Kodka van Zeller / Nn Nn

GENERATIE 23 (EDELOUDGROOTOUDERS)

mark23.01 Edward 1 Plantagenet /Eleonora van Castilië en Leon

GENERATIE 25 (EDELOUDBETOVERGROOTOUDERS)

mark25.01 Otto I van Gelre / Richarda van Beieren

mark25.02 Hendrik I van Brabant / Mathilde van Boulogne

mark25.03 Diederik V van Kleef / Margaretha van Holland

GENERATIE 26 (EDELSTAMOUDERS)

mark26.01 Willem I de Dampierre / Ermengarde (Immergard Basillis) de Tourcy

GENERATIE 30 (EDELSTAMOUDOUDERS)

mark30.01 Geoffroy de Cravant /  Nn Nn

mark30.02 Lanthelme D’Avallon / Nn Nn

GENERATIE 31 (EDELSTAMOUDGROOTOUDERS)

mark31.01 Itier de Narbonne / Nn Nn

GENERATIE 35 (VOORGROOTOUDERS)

mark35.01 Garnier de Sens / Theutberge D’Arles

GENERATIE 38 (VOOROUDOUDERS)

mark38.01 Boson III de Valois de Bourgogne / Richeut D’Amiens

GENERATIE 78 (AARTSSTAMOUDOUDERS)

mark78.01 Elidure dee Bretagne / Nn Nn

GENERATIE 83 (AARTSEDELGROOTOUDERS)

mark83.01 Antenor II Des Cimmeriens De Panne / Sicambra Cambra De Bretagne

GENERATIE 84 (AARTSEDELOVERGROOTOUDERS)

mark84.01 Belin De Bretagne / Nn Nn

 

GA TERUG NAAR DE PAGINA VAN  MARK VAN OTTERLO